مجله سورنا: شومیز اساسی ترین آیتم در کمد لباس زنانه است. بسته به اینکه با شلوار ست شوند و یا دامن، با گل میخ یقه یا کراوات، ساده باشند یا طرح دار، استایل های مختلف را از روزمره تا رسمی، برای شما به ارمغان خواهند آورد.

مجله سورنا: زیباترین انواع مدل شومیز ۹۷ + راهنمای ست کردن


سورنا | سرویس مد و پوشاک – آیا شومیز شما دکمه دار است؟ گره خورده و یا با مهره و پاپیون تزیین شده است؟ شومیز می‌تواند به لحاظ جنس و جلا، برای استایل‌های روزمره و یا رسمی در نظر گرفته شود. در اینجا ۵ شیوه مورد علاقه برای ست کردن شومیز که مناسب فصل پاییز است را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت و در ادامه نمونه‌های بی‌نظیری از انواع مدل شومیز ۹۷ را مرور خواهیم کرد.


راهنمای ست کردن شومیز ۹۷

گل میخ یقه - در حال حاضر این یقه‌های گل میخ دار برای انواع شومیز دکمه دار ترند است، و شما می‌توانید این یقه‌ها را به طور مجزا در مغازه‌های تخصصی پیدا کنید. اگر بخواهید خودتان آن را تهیه کنید، این یک پروژه ساختنی آسان است. تنها چیزی که نیاز خواهید داشت یک چسب حرارتی، یک شومیز قدیمی، مقداری مهره و سنگ تزیینی است، به همین سادگی!
 

تعادل الگو‌ها – شومیز‌های طرح دار در دهه ۷۰ میلادی محبوب شدند، اما ما نباید آن‌ها را مانند مادرمان با دامن‌های بلند و گشاد بپوشیم. در عوض، آن را با یک دامن کوتاه و تیره و یا شلوار چسبان مناسب بپوشید تا برای شما جادو کند!
 

لایه بندی – یک شومیز می‌تواند پس زمینه‌ای کامل برای یک جلیقه یا ژاکت بافتنی چسبان در این فصل باشد. اطمینان حاصل کنید که یقه و پایین شومیز از ژاکت بیرون زده تا از آن بیشتر لذت ببرید!
 

شجاع باشید - بسته به اینکه شما چقدر جسور هستید، شومیز‌های نازک را می‌توان با یک سوتین رنگی یا یک کت و شلوار براق ست کرد. اگر باید ظاهری رسمی داشته باشید، می‌توانید شومیز نازک خود را داخل دامن کنید و یا اجازه دهید برای ظاهری کژوال روی شلوار بیفتد، این به شما بستگی دارد.
 

کروات – با استفاده از یک تکه روبان یا پارچه با کیفیت، یک کراوات برای شومیز خود تهیه کنید. نتیجه این تغییر را خواهید دید!

زیباترین انواع مدل شومیز ۹۷

 


شما چطور شومیز را ست می‌کنید؟ نظرات و تجربیات خود را در پایین همین صفحه در بخش "ارسال نظر" با ما به اشتراک بگذارید.
برگرفته از: refinery