مجله سورنا: در این مطلب انواع مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی با طرح های کوتاه و بلند را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

نیوشا ضیغمی از بازیگران شیک پوش و خوش لباس ایرانی است که اکثر اوقات این بازیگر را در جشنواره های مختلف و روی فرش قرمز با مانتوها و پالتوهای شیک و زیبا دیده اید. مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود هستند و اگر شما تمایل دارید از مدل مانتوهای بازیگران الگوبرداری کنید بهتر است با طرح و رنگ مانتوهای این بازیگر شیک پوش آشنا شوید.

مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و ترانه علیدوستی و الناز شاکردوست و مهناز افشار در لیست بازیگران خوش پوش قرار دارند زیرا این بازیگران در انتخاب مانتو و سبک پوشش خود حساسیت زیادی به خرج می دهند. در مطالب قبلی مانتوی الناز شاکر دوست، مدل مانتوی ترانه علیدوستی و مدل مانتوی مهناز افشار را مشاهده کردید در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با انواع مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی آشنا سازیم.

مجله سورنا: بهترین مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی که در مکان های مختلف پوشیده است

مدل مانتوهای کوتاه و بلند نیوشا ضیغمی

کمتر خانمی پیدا می شود که تمایل نداشته باشد مانند نیوشا ضیغمی لباس و پوششی خاص و شیک داشته باشد. نیوشا ضیغمی از انواع مدل مانتوهای کوتاه و بلند مجلسی و ساده و رسمی در مکان های مختلف استفاده می کند و مانتوهای این بازیگر اغلب از بین طرح های لاکچری و خاص انتخاب می شوند. نیوشا ضیغمی در سال های اخیر از مدل مانتوهای جلوباز استفاده می کند که این مدل مانتوها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و برای فصول گرم سال انتخاب مناسب و ایده آلی هستند.
نیوشا ضیغمی مانتوهای رسمی و مشکی خود را نیز از بین طرح های خاص و منحصر به فرد انتخاب می کند. این بازیگر شیک پوش همچنین برای داشتن تیپ و استایلی متفاوت روسری و شال و کیف و کفش و سایر اکسسوری هایی را که استفاده می کند با طرح و رنگ مانتوی خود ست می کند و می توان ست کردن لباس های نیوشا ضیغمی را با یکدیگر راز خوش لباس به نظر رسیدن وی تلقی کرد.

مدل مانتوی شیک و زیبا نیوشا ضیغمی

مدل مانتو جلوباز نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی جلوباز نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی جلوباز نیوشا ضیغمی

مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی گلدار نیوشا ضیغمی

مانتوهای نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی مجلسی نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی شیک و زیبا نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی مشکی و ساده نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی طرح دار نیوشا ضیغمی

 

مدل مانتو بلند نیوشا ضیغمی

مدل مانتو مجلسی نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی ساده و مشکی نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی کوتاه نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی طرح دار و شیک نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی شیک و خاص نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی کوتاه نیوشا ضیغمی

مدل مانتو مجلسی و ساده نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی طرح دار نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی شیک و خاص نیوشا ضیغمی

مدل مانتوی بلند نیوشا ضیغمی

مدل مانتوهای مجلسی نیوشا ضیغمی

مدل مانتو نیوشا ضیغمی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتوهای نیوشا ضیغمی که یکی از بازیگران خوش پوش سینمای ایران محسوب میشود، آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مانتویی با تن پوش شیک و مناسب را برای خود انتخاب کنید.