مجله سورنا: در این مطلب تصاویری از انواع مدل های سفره هفت سین ساده را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شخصی شما مطابقت و همخوانی داشته باشند.

طراحی هفت سین تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی منزل دارد از این رو بهتر است شما در هنگام چیدمان انواع مدل های سفره هفت سین ساده و فانتزی حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

سفره هفت سین ساده با طراحی شیک و بی نظیر

اگر شما مهارت زیادی برای چیدمان هفت سین ندارید بهتر است از مدل های سفره هفت سین ساده الگوبرداری کنید. این مدل هفت سین ها در عین سادگی به صورت خلاقانه و جالب طراحی می شوند و باعث خلق فضایی متفاوت در دکوراسیون داخلی منزل خواهند شد. در ادامه مدل هایی از هفت سین با طراحی ساده و در عین حال جالب را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مجله سورنا: مدل های سفره هفت سین ساده اما شیک و دوست داشتنی با تزئینات راحت

مدل های هفت سین با طراحی ساده و جالب

در طراحی اغلب هفت سین های ساده ظروف و پارچه ای که در زیر ظروف هفت سین انداخته می شود از بین طرح های زیبا و خاص انتخاب می شوند همچنین در این مدل ها برای تزیین هفت سین از شمع های تزیینی و گلبرگ های مصنوعی و عروسک حیوان نماد سال و … استفاده می شود.
برای زیبایی بیشتر چیدمان هفت سین ساده بهتر است رنگ ظروف را با رنگ پارچه ای که در زیر ظروف هفت سین انداخته می شود ست کنید همچنین می توانید از رنگ های متضاد که در کنار هم زیبایی خاصی دارند برای چیدمان این مدل هفت سین استفاده نمایید.

هفت سین شیک و ساده

طراحی هفت سین شیک

چیدمان هفت سین ساده و بی نظیر

مدل هفت سین ساده و خاص

سفره هفت سین کوچک و زیبا

طراحی شیک سفره هفت سین

سفره هفت سین خاص و زیبا

مدل ساده هفت سین

مدل سفره هفت سین

هفت سین شیک و جدید

چیدمان هفت سین

طراحی هفت سین شیک و بی نظیر

هفت سین ساده و جالب

مدل های هفت سین شیک و زیبا

توجه داشته باشید که برای تزیین هفت سین با طراحی ساده از تزیینات شلوغ استفاده نمی شود همچنین ظروف این مدل هفت سین ها را بهتر است از بین طرح های ساده سفالی و کریستالی و … انتخاب کنید و اگر شما تمایل دارید از جام برای چیدمان هفت سین های ساده استفاده نمایید بهتر است جام را به کمک روبان یا مروارید تزیین کنید.
هفت سین ساده را می توانید روی میز یا زمین بچینید همچنین در صورت تمایل می توانید برای زیبایی بیشتر این مدل هفت سین از نورپردازی رنگارنگ در اطراف ظروف هفت سین استفاده نمایید.

چیدمان ساده برای هفت سین

تزیین ساده هفت سین

مدل هفت سین ساده و جذاب

تزیین ساده هفت سین با شمع تزیینی

مدل هفت سین شیک و ساده

تزیین زیبا و ساده هفت سین

مدل سفره هفت سین ساده و جالب

طراحی هفت سین با ایده های ساده

چیدمان زیبا و بی نظیر هفت سین

مدل هفت سین طبقه ای و ساده

چیدمان ساده برای هفت سین

چیدمان ساده هفت سین روی میز

طراحی بی نظیر و ساده هفت سین

طراحی شیک و ساده سفره هفت سین

دیزاین هفت سین ساده

طراحی هفت سین روی میز

در این مطلب با انواع ایده ها برای طراحی سفره هفت سین ساده آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و همیشگی مجله آرگا قرار بگیرند.