مجله سورنا: بیوگرافی نیما رئیسی و همسرش + عکس های نیما رئیسی + مصاحبه و اینستاگرام

مجله سورنا: بیوگرافی نیما رئیسی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

 

در اینبخش بیوگرافی نیما رئیسی بازیگر، گوینده و خواننده کشورمان را مرور می کنیم. نیما رئیسی را بیشتر با سریال هایی همانند: پروانه و آمین بخاطر می آوریم، نیما رئیسی فردی بسیار آرام و البته جزو پرمشغله ترین ها می باشد، او کار بازیگری، صداپیشگی و خواندن را درکنار هم انجام میدهد، در ادامه این مطلب از 0 تا 100 با نیما رئیسی آشنا می شویم. با پارس ناز همراه باشید.

نیما رئیسی متولد 3 / 5 / 1354 می باشد

 

بیوگرافی نیما رئیسی

آقای نیما رئیسی کـه در شهر رشت بـه دنیا آمده متولد 3 مرداد 1354 اسـت، او یکی از پرمشغله ترین بازیگران سینما و تلویزیون اسـت، چراکه علاوه بر بازیگری، خوانندگی، دوبله، اجرا و گویندگی میکند ودر سریال دلدار نیز بازی خوبی ارائه داده اسـت. نیما رئیسی فردی بسیار آرام اسـت و کار کردن با او برای همکارانش بسیار راحت.

عکس خفن نیما رئیسی

 

او فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی از دانشگاه آزاد تهران اسـت،2 برادر و یک خواهر دارد و رابطه بسیار خوبی هم با او دارد. نیما رئیسی در بیمارستان فامیلی رشت بـه دنیا آمد و تمام دوران کودکی و نوجوانی اش در شهرک مسکونی نکا چوب ساری گذراند. شهر بابل زادگاه پدری او اسـت.

 

آغاز فعالیت های نیما رئیسی

نیما رئیسی بعد از قبول در دانشگاه بـه تهران آمد و ماندگار شد. روابط اجتماعی بسیار خوب نیما رئیسی یکی از مهم ترین عوامل پیشرفت اوست. رئیسی بلافاصله بعد از ورود بـه دنیای بازیگری وارد عرصه دوبله و گویندگی و سپس خوانندگی شد.

عکس نیما رئیسی با رضا رشیدپور

 

او فعالیت خودرا از کلاس های آزاد تئاتر در دانشکده هنرهای زیبا شروع کرد و سپس وارد بازیگری شد، درسال 74 از تئاتر دیده و برای بازی در سریال قصه های شب سیما دعوت شد.

 

نطر نیما رئیسی در مورد رادیو و گویندگی

رئیسی درباره این کـه چطور در رادیو مشغول بکار شد می گوید: هم زمان با بازیگری بـه لطف برخی از دوستانم برای گویندگی در رادیو دعوت شدم و بـه واسطه فعالیت مستمر در کارهای دوبله نیز حضور پیدا کردم البته دوره ای را نیز جسته و گریخته نزد استادانی چون آقای مقامی حضور داشتم و سعی کردم هم زمان تمام این فعالیت ها را تجربه کنم.

فیلم ها و سریال های نیما رئیسی

 

او بعد ها با سریال پروانه سال 91 و آمین سال 94 شناخته تر شد. نیما رئیسی یکی از مهم ترین دلایل داشتن آرامش زیاد را قوت حس نوستالژی در وجودش میداند و می گوید: گذشته ام را دوست دارم، اصولا آدم نوستالژیکی هستم ودر همان لحظه ای کـه مشغول انجام کاری هستم بـه آن لحظه حس نوستالژی دارم و می دانم روزی خاطره می شود.

 

علایق و آرزوهای نیما رئیسی

در رنگ ها، رنگ سبز را دوست دارم ولی علاقه ام بـه نارنجی و قرمز بیشتر اسـت، او اوقات فراغتش رابا خواندن کتاب و موسیقی پر میکند و می گوید:اگر یک روز تعطیل در خانه باشم، آهنگ گوش می دهم، فیلم میبینم، کتاب می خوانم، اگر فرصتی باشد سفر را خیلی دوست دارم و دلم میـــخواهد ایران را بگردم.

عکس های اینستاگرام نیما رئیسی + علایق نیما رئیسی

 

در خارج هم ایتالیا و شهر ونیز بعد هم اسپانیا را دوست دارم. فعالیت در حوزه موسیقی برای نیما رئیسی کم رنگ تر از سایر فعالیت هایش اسـت. او میگوید: فعالیتم در موسیقی بـه شکل پراکنده بود، در چند نمایش در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه قطعاتی را اجرا کردم کـه مشخص ترین آن بازخوانی ترانه زنده یاد مازیار بود

 

نظر عجیب نیما رئیسی در مورد مرگ

شاید جای تعجب داشته باشد اما نیما رئیسی با این همه ی مشغله بـه مرگ هم فکر میکند و همیشه یکی از دل م شغولی هایش بوده اسـت. او می گوید: دوست دارم در خواب بمیرم ودر یکجای دور مثل جنگل و طبیعت دفن شوم.

گویندگی نیما رئیسی

 

از محیط آرامستان خوشم نمی آید و بـه این فکر کردم در هنگام مرگم از فرهاد آهنگ پخش کنند. دوست دارم موقع مرگم بهانه ای برای شاد کردن بقیه داشته باشم. او اجراهای زیادی را در رادیو بر عهده داشته کـه معروف ترین آن برنامه پارازیت رادیو جوان بود کـه مدتهاست دیگر اجرا نمی شود.

 

دوستان مشهور و پرقدرت نیما رئیسی

نیما رئیسی از دوستان بسیار قدیمی اصغر فرهادی اسـت. او در سریال داستان یک شهر ساخته فرهادی بازی کرد و خوش درخشید اما درکار بعدی فرهادی حضور نداشت. او می گوید: مـا هنوز هم دورادور از هم خبرداریم بـه هرحال اصغرفرهادی گرفتاری های زیادی دارد و آدمها مشغول زندگی میشوند و کمتر باهم در ارتباط هستند اما از حال هم خبرداریم.

تصاویر جدید نیما رئیسی + خوانندگی نیما رئیسی

 

راستش دوست داشتم در کارهای فرهادی باشم اما توقعی هم ندارم کـه حتماً انتخاب شوم. مـن همیشه این را میگویم کـه اصغر فرهادی با شیوه کارگردانی اش مـن را بد عادت کرد و نتوانستم هر شخصی را بپذیرم و با هر شخصی کار کنم. طبیعی اسـت کـه دوست داشتم بازهم با اصغر فرهادی کار کنم و امیدوارم در آینده این اتفاق بیفتد.

 

واقعا اصغر فرهادی و چند کارگردان معدود دیگر از جمله آدم هایی هستند کـه یک بازیگر همواره از کار کردن با انها لذت می برد. او ادامه می دهد: کار کردن با اصغر فرهادی نکته ویژه ای برای مـن داشت،و آن این بود کـه همیشه میتوانم حسرت یک کار خوب را بخورم، چون یک موقع اسـت کـه شـما تجربه یک کار خوب را نداشتی بنابر این نمی توانی حسرتش را هم بخوری.

 عکس نیما رئیسی + سن نیما رئیسی و اصالت نیما رئیسی

 

ولی یک موقع اسـت کـه مزه یک کار خوب زیر دهانت رفته، بنابر این حسرت خوردن هم لذت خودش را دارد. نیما رئیسی یکی از ثروتمندترین هنرمندان ایران اسـت چرا کـه برای تیزرهای گرانقیمی نرشین گفته اسـت. نیما رئیسی از بیان این کـه ثروتمند اسـت ابایی ندارد اما آنرا یک امتیاز مثبت برای هنرش نمیداند.

 

ازدواج و همسر نیما رئیسی

او دهه 80 ازدواج کرد و علی رغم این کـه همسرش هم در کار هنری اسـت امّا هرگز جلوی دوربین با نیما حاضر نشده و زندگی شخصی این زوج بطور کامل از حاشیه دور اسـت.

 


 

صفحه اینستاگرام نیما رئیسی nimaraeisi.public@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی آقای نیما رئیسی و پربازدیدترین پست های اینستاگرامی وی را بـه همراه هم میبینیم. او بیش از 35 هزار دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

او درباره این عکس نوشته: سریال دلدار هر شب ٢١:٣٠ از شبکه دو. با تصاویر @nooshinjafari.

او درباره این عکس نوشته: این شبها دلدار رو ببینید. دلدار کاری از برادران محمودی.

او درباره این عکس نوشته: عاشقانه برادران محمودی روایت زندگی جوانان امروز اسـت ودر خلاصه داستانش آمده: دیریست مه دلدار پیامی نفرستاد.

او درباره این عکس نوشته: می دونم با سیل های اخیر در نوروز ٩٨ خیلی شروع خوبی نداشتیم ولی با این حال آرزو میکنم لب تون. خندون و دل تون شاد باشه😍

او درباره این عکس نوشته: خیلى درسته که مى گن رفیق قدیمیش خوبه 👌. یک همکارى جذاب و دل چسب با یک رفیق قدیمى و ناب که مثل خانواده م عزیزه برام. بدرخشی گلاره جان همیشه.

بیوگرافی نیما رئیسی و همسرش + تصاویر نیما رئیسی + گفتگو و اینستاگرام

 

او درباره این عکس نوشته: در تب و تاب آخرین گام های این سال. پُلی شدیم بـه یاد و خاطره ی شیرین ترین دوران تاب و طرب و ترانه. سفری بـه دوران دور عاشقانه گی. سفری خاطره انگیز از تهران بـه طهران. ترانه هایی بـه صداقت زمزمه های مادر و بـه شرافت عاشقانه های پدر. وقتی آفتاب هنوز بـه وقت طهران طلوع می کرد. خاطره سازِ خاطراتتان شدیم بـه یاد عاشقانه ترین شب های وحدت…

او درباره این عکس نوشته: برای اثبات شرایط مـن دیشب روی صحنه همین بس کـه حتا از حضور پدر ومادر عزیزم و عمه جانم رو کـه یک عمر برام زحمت کشیدن هم نشد قدر دانی کنم 🙈 و یک پوزش خواهی ویژه هم از بانو شورانگیز طباطبایی کـه بـه مـن افتخار داده بودن🙏 همه ی ى شـما مهربون ها منو شرمنده کردین. دست تون رو مى بوسم😍❤️ بـه حتم باز بـه این اسامی اضافه خواهد شد 😂🙈😍

او درباره این عکس نوشته: تجربه ی جذاب یک گپ گرم با رفیق جان محمد سلوکیِ درجه یک کـه هنر و ادب و شخصیت بی نظیرش این روزا توی تلویزیون خیلی کم پیدا می شه 🙏