مجله سورنا: بیوگرافی سوگل خلیق و همسرش + عکس های سوگل خلیق + مصاحبه و اینستاگرام

مجله سورنا: بیوگرافی سوگل خلیق و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

 

در اینبخش بیوگرافی سوگل خلیق بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان را مرور میکنیم. سوگل خلیق بیشتر با نقش نجمه در سریال پرواز در ارتفاع صفر شناخته میشود، او فعالیت های هنری خودرا از تئاتر دانشگاه شروع کرده ودر حال حاضر سریال عاشقانه دلدار را روی آنتن تلویزیون دارد، در ادامه این مطلب از 0 تا 100 با سوگل خلیق، سبک زندگی و حاشیه های هنری او آشنا میشویم، با پارس ناز همراه باشید.

سوگل خلیق متولد 16 / 8 / 1370 می باشد.

 

بیوگرافی سوگل خلیق

سوگل خلیق  متولد 16 آبان 1370 اسـت ودر رشته کارگردانی در دانشگاه تهران درس خوانده اما دوره هایی کـه خارج از دانشگاه گذارنده عامل اصلی پیشرفتش بوده اسـت.

سوگل خلیق نخستین کار هنری اش را درسال 93 انجام داد ودر واقع فیلم سینمایی دو وی را بـه دنیای بازیگری و سینما معرفی کرد. سوگل خلیق دراین دوران در کلاس های بازیگری امین تارخ و تهمینه میلانی دوره هایی را گذارند و درواقع همین کلاسها سکوی پرتاب او بود.

 

آغاز فعالیت حرفه ای و شهرت سوگل خلیق

هم بازی شدن با پرویز پرستویی و مهرانه مهین ترابی دیگر تجربه موفقی بود کـه او پشت سرگذاشت. سوگل خلیقی در واقع بازیگری را از بازی در تئاتر های دانشجویی آغاز کرد اما ورود حرفه ای او بـه دنیای بازیگری با فیلم دو ساخته سهیلا گلستانی بود.

او بعد از این فیلم و با توجه بـه موفقیتی کـه در آن بـه دست آورده بود برای فیلم خماری انتخاب شد. او دراین فیلم نقش دختری را بازی می کند کـه عاشق آهنگسازی اسـت و برای این کـه راهش را دنبال کند و برای دنبال کردن این آرزو بـه سفارت اتریش می رود و …

فعالیت های سوگل فقط در سینما نبوده او در سریال پرواز درارتفاع صفر درجه و نجوا ایفای نقش کرده ودر هردو بسیار موفق بوده اسـت. سوگل خلیقی از هنرمندان تازه کار ی اسـت همه ی تمرکز زندگی اش را روی پیشرفت در کارش گذاشته اسـت.

 

آرزوهای سوگل خلیق

او بـه گفته خودش هرچیزی راکه باعث شود برای مدتی وادار بـه کم کاری یا ترک کار هنرپیشگی شود کنار گذاشته اسـت. سوگل خلیقی بسیار ورزش میکند و کتاب می خواند علاقه خاصی بـه دنیای مد و طراحی دارد اما فعالیت دراین حوزه را هم کنار گذاشته اسـت چراکه بـه گفته خودش فعلاً یک هدف بزرگ دارد.

او قصد دارد از دنیای هنرپیشگی وارد دنیای نویسندگی و کارگردانی شود. خلیق می گوید: مـن قصد دارم کارگردان شوم از آنجایی کـه دغدغه مسایل اجتماعی دارم و می خواهم کاری برای این جامعه بکنم کارگردانی را دنبال خواهم کرد هم رشته تحصیلی ام در دانشگاه اسـت و هم علاقه بسیار زیادی بـه کارگردانی دارم.

اما برای این کـه کارگردان خوبی شوم باید تجربیاتی در حوزه سینما داشته باشم. اما این را می دانم کـه قطعا کارگردانی را دنبال خواهم کرد.

 

ازدواج و همسر سوگل خلیق

این بازیگر هنوز مجرد اسـت و ازدواج نکرده و البته علاقه ای هم ندارد کـه رسانه ها درباره زندگی خصوصی اش چیزی بنویسند و تلاش میکند کـه رسانه ها چیزی درباره زندگی خصوصی او مطلع نشوند.

سوگل بـه تغذیه سالم و ورزش بسیار اهمیت می دهد جالب اسـت بدانید او دونده خوبی اسـت و هرروز یک ساعت ورزش میکند. اوقات فراغتش را هم با کتاب خوانی و تماشای فیلم پر میکند.

 


 

صفحه اینستاگرام سوگل خلیق sogolkhaligh@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی خانم سوگل خلیق و از زاویه نزدیک تری با او و فعالیت های مجازی اش آشنا میشویم، پیج های فیک زیادی با نام او در اینستاگرام ایجاد شده اند، آدرسی کـه در بالا درج شده تنها صفحه اینستاگرامی او می باشد.

او درباره این عکس نوشته: دلدار 📷@nooshinjafari

او درباره این عکس نوشته: انقدر آروم کـه باورم نشه

او درباره این عکس نوشته: چقدر کار کردن با شـما و تماشاتون بـه مـن می چسبه.

او درباره این عکس نوشته: قشنگین خیلی.

او درباره این عکس نوشته: دلم 📷@nooshinjafari ❤️

او درباره این عکس نوشته: اوقات خوش با رسم شکل. سریال دلدار.

او درباره این عکس نوشته: پشت صحنه سریال دلدار

او درباره این عکس نوشته: چی تورو انقدر دلخواه می کنه جان مـن؟

او درباره این عکس نوشته: 🌿