استایل او آشنا شوید" />

مجله سورنا: آمی سانگ، فشن بلاگر، طراح داخلی و نویسنده ی 36 ساله موفق آمریکایی در سال های اخیر به شهرتی بزرگ در زمینه فشن بلاگینگ دست یافته است. او با داشتن نزدیک به پنج میلیون دنبال کننده در اینستاگرام،قلمروی خود را روز به روز گسترش می دهد.

آمی به گفته خودش استایل زنانه ای دارد و عاشق آیتم های استیتمنت است، چون به راحتی می تواند آن ها را با آیتم های ساده بپوشد. آمی می گوید:” آن قدر زندگی پرمشغله ای دارم که تمام سعیم بر این است تا جایی که می توانم بعضی موقعیت ها را برای خودم آسان تر کنم. برای مثال اگر از صبح بیرون از خانه باشم و شب قرار شام داشته باشم، همراه با خودم کفش پاشنه دار و اکسسوری های طلایی برمی دارم. یا مثلا اگر آن روز تی شرت پوشیده باشم، اطمینان حاصل می کنم که همراه خود حتما ماتیک قرمز داشته باشم.”

در نتیجه می توان گفت آمی ترجیح می دهد به جای عوض کردن لباس برای مراسم متفاوت، با مانوور دادن روی اکسسوری ها و میک آپ حس و حال رسمی و یا کژوال را به استایل خود بیاورد. با نگاه کردن به استایل های آمی مانند دیگر فشن بلاگرها متوجه تکرار شدن بعضی فرمول ها و آیتم ها می شویم. در این مقاله به بررسی استایل آمی سانگ میپردازیم.

۱ـ آیتم های خال خالی

در کمد آمی آیتم های خال خالی زیادی جا خوش کرده اند و هرروز به تعداد آن ها اضافه می شود. ترجیح آمی پارچه های ساده هستند اما اگر قرار به پوشیدن یک پترن باشد، انتخاب او بدون شک پترن خال خالیست!

2-استایل های مونوکروم

باور کنید درست استایل کردن و  کنار هم قرار دادن آیتم های هم رنگ اصلا کار آسانی نیست. آمی با این وجود نمونه های خوبی از استایل مونوکروم در بلاگ خود جای داده است. او برای تکمیل کردن این نوع استایل گاهی از یک پترن، مام جین و یا اکسسوری با رنگ تکمیل کننده ی رنگ کل استایل استفاده می کند.

3- کت و شلوار

ترکیبی هوشمندانه از استایل کلاسسیک و کژوال و بهترین انتخاب برای دورهمی های دوستانه! با دنبال کردن استایل آمی و با نزدیک شدن به فصل پاییز می توانید شاهد استفاده ی بیشتر او از کت ها شوید، از او الهام بگیرید و استایل خود را آپدیت کنید. آمی برای تکمیل کردن این استایل از جین های راسته (مام جین) و کفش های پاشنه دار نوک تیز-که خود باعث افزایش حس زنانه و لطیف استایل وی می شود- استفاده می کند.

4- جبن + تیشرت

از استایل های امن و همیشگی نه تنها برای آمی سانگ بلکه برای همه دوست داران خوش پوشی! چه چیزی راحت تر از استایل کردن یک تیشرت ساده/ طرح دار  با مام جین و کتانی/کفش پاشنه دار؟ علاوه بر بی دردسر بودن، این استایل قابلیت تبدیل شدن به یک استایل شبانه را از استایل روزانه و کژوال دارد. کافیست مانند آمی ماتیک قرمز،اکسسوری های bold و کفش های پاشنه دارتان را فراموش نکنید! به دلیل نامشخصی به نظر می آید آمی مول ها(کفش های پاشنه دار پشت باز) را به پاشنه دارهای پشت بسته ترجیح بدهد!

انتخاب های آمی سانگ همیشه در ما حس زنانگی را زنده می کنند؛ حسی شبیه به شادابی و طراوت. استایل او استایل زن مدرن و امروزیست. استایلی که برای جلسه های کاری و قرارهای دوستانه مناسبند، استایل هایی دست و پاگیر نیستند و مناسب برای جواب دادن به نیازهای روزانه ی یک خانم جوان و موفق هستند تا بتوان هم در آن ها احساس راحتی و زیبایی کرد و هم از طرف دیگران جدی گرفته شوند.